Vinçmak Firma Tanıtımı

ismailaydinogluKaan Makina 1990 yılında kurulmuş olup Pazar gereklerinden dolayı kardeş firma Vinçmak ile 2006 yılında birleşerek daha güçlenmiştir.

Öncelikle Vinçmak ve Kaan Makina Avrupa’nın en büyük ve tanınmış elektronik grupların ek satıcı ve yetkilisi onumunda temsilciliklerini yapmaktadır.
Temsilcisi olduğumuz firmalar ,Hirschmann – Pat Krüger –(Almanya), Fabercom (İtalya), IED (İspanya), Technoweigh (İspanya), Dino Lift (Finlandiya)

 

Her türlü vinç pazarına hitap eden ürün ve hizmetleri ile mobil vinçler (Jib, Overhead, Gantry, Portal vs.) ,ağır iş makinaları ve marina sektörü piyasasına kadrosundaki makine, elektronik, elektrik, mekatronik mühendisleri ile profesyonel olarak hizmet eden ülkemizin en önde gelen kuruluşlarındandır. Aynı zamanda ülkemizdeki birçok çimento fabrikaları, marinalar ve tersanelere ,petrol rafinelerine, limanlarına yaptığı sözleşmelerle yıllık, aylık periyodik bakım, arızi bakım ,koruyucu bakım ve yedek parça hizmeti vermektedir.

Her iki firmada birçok tanınmış firmalardan servis ve bakım sertifikalarına ve Türkak onaylı TS EN 9001 v3 TS EN 18001 sertifikalarına sahiptir.

Örnek olarak Liebherr, Coles ,Grove, Tadano, PPM vb. makinalarına özel servis hizmeti verilmekte ve gerekli olabilen yedek parçaları sağlanmaktadır.

Aynı yeni veya modernizasyon projeleri oluşturarak hidrolik ve elektronik ,otomasyon sistemleri kurmakta ve her türlü hizmeti sağlamaktadır.